تماس با ما » ارتباط با ما » ارسال شکایات » ارسال انتقاد پیشنهاد

تماس با ما

ما در چیتراوب همواره سعی داریم با ایجاد راه های ارتباطی گسترده در بستر های گوناگون پاسخگوی مشتریان باشیم و تماس با ما  به راحتی مقدور باشد

ما این موضوع را به خوبی درک کرده ایم که پاسخگوی مناسب به کاربران در نهایت منجر به رضایت دو طرف خواهدشد وتجربه خوبی از یک همکاری دو طرفه به بار خواهد آورد.

تماس با ما

نکات زیر را در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی مد نظر داشته باشید

 • ابتدا جستجوی در وبلاگ داشته باشیذ

  چیتراوب در باز ه های زمانی کوتاه پست های آموزشی را در وبلاگ خود منتشر میکند شاید جواب سوال شما در یکی از این پست ها پاسخ داه شده باشد برای همکاری با ما ابتدا در وبلاگ جستجو کنید.

 • در حد امکان سعی کنید پیام خود را به بخش مربوط ارسال کنید

  گروه چیتراوب از بخش های مختلفی تشکیل شده است سعی کنید پرسش ها یا شکایات خود را به بخش مربوط ارسال کنید تا پاسخ درستی دریافت کنید

 • بسته به نوع درخواست زمان رسیدگی متغییر است

  رسیدگی به درخواست های شما بستگی به نوع درخواست دارد وزمانی بین ۱.۵ تا ۴۸ ساعت  برای پاسخگوی لازم دارد. در این باز ه زمانی در حد امکان درخواست تکراری ارسال نکنید.

 • عضو چیتراوب شوید

  اگر از کاربران سایت نیستید یا قیلا عضو نشده اید با ثبت نام در چیتراوب میتوانید درخواست های پشتیبانی را  از طریق سیستم تیکت موجود در ناحیه کاربری ارسال کنید تا کنترل کاملی بر روی درخواست پشتیبانی ارسال شده داشته باشید.

 • شماره تماسی که همیشه در دسترس دارید وارد کنید

  شماره تماسی که همیشه همراه خود دارید را وارد نماید برخی از درخواست های پشتیبانی برای پاسخگوی بهتر نیازمند گرفتن تماس تلفنی میباشد  وهمکاران ما برای پیگیری بهتر برخی اوقات بسته به نوع سوال یا درخواست شما ممکن است با شما تماس بگیرند.

راه های تماس با چیتراوب

تماس با ما (چیتراوب)

۰ + ۵ = ?